טיפולים

עיסוי רפואי הוליסטי- חיבור גוף נפש

בעיסוי אני מטפל ברקמות עומק- יכולת להגיע ל 4 רקמות עומק של השרירים.

Trigger points – נקודות הדק

נקודת הדק שמעוררות כאב- נוצרות בתוך השריר וגורמו להקרנת כאב לאזור אחר או לאזור רחב מסביב לנקודה. הכאב האופייני הוא עמום ועמוק וגורם למגבלה בתנועה פעילות יתר ורגישות נקודת ההדק גורם להגברת הכאב ולחדותה
(לדוגמא במצב של צליפת שוט  בהיעדר ממצא CT/MRI וכאשר אין פגיעה עצבית או בחוליה – נקודות הדק יהיו הגורם העיקרי לכאב  הצווארי) 

נקודות הדק נוצרות ממצבים מתמשכים של עומס ויציבה לא נכונה, מתאונות, חבלות ותנועות לא נכונות (לדוגמא הרמת משאות כבדים, הגורמת עומס ממוקד על שריר מסוים, וכן מאימוני כושר אינטנסיביים מדי , מוחסר שינה ומלחץ ועומס נפשיים). טיפול בנקודות הדק עלולות להקרין לאזורים אחרים בגוף או להיות ממוקד.

טיפול הפיזי מקרין לרוב על הרגשי:

חיבור גוף-נפש

לדוגמא כאב מתחת לשכמה יכול להיות כאב פיזי שמתחיל מאחורי הראש ועד למצח ובטשטוש וכאבים בעיניים, רקות ושיניים  ,במתח בכתפיים ועלול גם להגביל את התנועה של השכמה ונוקשות באזור הכתף, לעיתים אנשים הסובלים מכאבים אלו יש קושי לשחרר שליטה ולחץ, חרדה, דאגה, עומס, בתנועה מתמדת , חוסר מנוחה, עודף שליטה. 

הפרעות בנשימה (ביניהן אסטמה ) באות לידי ביטוי מהפרעות חרדה
כאבים בכתפיים – קושי לשאת את המציאות כמו שהיא- אדם הלוקח על כתפיו אחריות כבדה, לעיתים חוסר אמון בסביבה, שיהיה מישהו שייקח אחריות או להיות חלשים מידי, סיבה נוספת ממקום של ריתוי מהפחד לחוות דחייה. 

ליאור לוי מטפל גוף-נפש

 תואר 2  בטיפול MSW  זוגי/משפחתי, במכללת כרכור לרפואה אלטרנטיבית. עם ניסיון של 14 שנה בתחום של בריאות הנפש, תחלואה כפולה ומשולשת (נפש/פיזי/התמכרויות/ניאורולוגי ) . עבודה פרטנית, זוגית, משפחתית והדרכתית.

נגישות

תודה רבה!
פנייתך התקבלה בהצלחה
אחזור אליך בהקדם!

ליאור לוי מטפל גוף-נפש